Shpërthim në impiantin rus të naftës, dy të vdekur

Shpërthim në impiantin rus të naftës, dy të vdekur

09:42, 22/01/2021
A+ Aa A-
Moskë -  Një shpërthim në një strukturë nafte në rajonin Tatarstan në Rusi vrau dy persona dhe plagosi një person të premten, njoftoi agjencia e lajmeve Interfax .

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco