Inaugurimi i Joe Biden në fotografi

Inaugurimi i Joe Biden në fotografi

09:04, 21/01/2021
A+ Aa A-

Joe Biden është betuar si Presidenti i 46-të i SHBA dhe BBC sjell disa nga fotot më të mira nga dita e inaugurimit.

Image

Image

Image

Image

 

 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco