PAMJE TË RËNDA/ I kërkoi çiftit të mbanin maskë në autobus, 53 vjeçari gjendet i masakruar me thikë

PAMJE TË RËNDA/ I kërkoi çiftit të mbanin maskë në autobus, 53 vjeçari gjendet i masakruar me thikë

22:47, 21/11/2020
A+ Aa A-

Një burrë 53-vjeç në Shën Petersburg të Rusisë, është therur me thikë, pas një zënke pati me dy pasagjerë brenda një mini-busi, që refuzonin të mbanin maskë.

Pamjet brenda autobusit tregojnë se si burri para se të zbret nga mini-busi i afrohet një çifti që nuk mbanin maskë mbrojtëse.

Pasagjeri godet të riun pa maskë dhe largohet me shpejtësi nga mini-busi, por i riu u nervozua dhe e ndoqi nga pas dhe e masakroi me thikë.

Trupi i pajetë i viktimës, me plagë të thikë në shpinë është gjetur, ndërsa të dyshuarit janë arrestuar nga policia. 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco