VIDEO/ Alarm për sulm terrorist në Francë

VIDEO/ Alarm për sulm terrorist në Francë

16:50, 22/10/2020
A+ Aa A-

Alarm për një tjetër sulm terrorist u sinjalizua këtë pasdite në Francë.

Një grua e paidentifikuar kërcënon të hidhet në erë në një stacion të Lionit, duke bërtitur ‘Allahu Akbar’.

Forca të  shumta policore dhe ato  anti-terror kanë shkuan menjëherë në vendngjarje, ndërsa stacioni dhe zona përreth janë rrethuar për arsye sigurie.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco