Lajmi i fundit

‘Foltorja’ e New Jersey/ Kokalari zbulon pjesëmarrjen e përfaqësuesit të Republikanëve amerikanë

Çifti i moshuar, i martuar për 60 vjet, u bashkua pas 215 ditësh larg

Çifti i moshuar, i martuar për 60 vjet, u bashkua pas 215 ditësh larg

12:43, 21/10/2020
A+ Aa A-

Takimi i përlotur i një çifti të moshuarish pas 215 ditësh larg është kapur në kamera në Florida.

Joseph u shtrua në spital në Mars por nuk mund të kishte vizitorë për shkak të kufizimeve të Covid.

Shikoni momentin prekës kur ai dhe gruaja e tij prej 60 vjetësh, Eva, u mblodhën përsëri në shtëpinë e kujdesit ku ata jetonin.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco