VIDEO/ Armenia në alarm, dronët azer shkaktojnë frikë në qiejt e kryeqytetit armen

VIDEO/ Armenia në alarm, dronët azer shkaktojnë frikë në qiejt e kryeqytetit armen

22:13, 01/10/2020

Sipas një njoftimi nga Kryeministri i Armenisë, tre dronë janë rrëzuar në provincat Kotayk dhe Gegharkunik.

Forcat armene njoftohet të kenë shkatërruar tre prej tyre.

Një dron i 4-të ende nuk është rrëzuar ende duke shkaktuar alarm në kryeqytetin armen.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco