VIDEO-virale/ Deputeti nuk përmbahet gjatë mbledhjes live, skena të nxehta me të dashurën

VIDEO-virale/ Deputeti nuk përmbahet gjatë mbledhjes live, skena të nxehta me të dashurën

18:09, 25/09/2020

Është bërë viral në mediat botërore një deputet argjentinas, pasi ka dhuruar skena të nxehta me të dashurën e tij, gjatë një mbledhjeje online.

Video e deputetit Juan Ameri, që po thyen rrjetin, ka shkaktuar polemika dhe komente të shumta.

Videoja, ku deputeti është protagonist i një skene +18, pasi puth të dashurën në gjoks, është filmuar gjatë prezantimit të një projekti qeveritar, që po prezantonte një koleg i tij.

Menjëherë pas videos, deputeti ka dhënë dorëheqjen dhe është shfajësuar, duke thënë se lidhja e internetit në ato momente ishte ndërprerë dhe se kishte bërë një gjest afeksioni ndaj të dashurës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco