VIDEO/ Po jepte intervistë, gruaja godet me shishe kryeministrin irlandez

VIDEO/ Po jepte intervistë, gruaja godet me shishe kryeministrin irlandez

12:18, 19/09/2020

Kryeministri i Irlandës, Leo Varadkar është përballur së fundmi me një ngjarje të pakëndshme.

Në një video që ka qarkulluar në rrjet shihet një grua që i afrohet te kryeministrit, i cili po jepte një intervistë për median në Dublin, e godet atë me një shishe lëng frutash dhe largohet më pas me vrap.

Ka pak informacion zyrtar në dispozicion në lidhje me incidentin, megjithatë shumë kanë shpejtuar ta dënojnë incidentin

Policia ka deklaruar se hetimet po e trajtojnë ngjarjen si sulm ndaj kryeministrit

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco