VIDEO/ Drejtuesja e motorit përplaset me makinën, zhduket në pusetën e lënë hapur në rrugë

VIDEO/ Drejtuesja e motorit përplaset me makinën, zhduket në pusetën e lënë hapur në rrugë

22:36, 09/08/2020

Pamjet e mëposhtme janë të pazakonta, ndërsa ngjarja ka ndodhur në Brazil. Një makinë e cila po lëvizte në korsinë kryesore të rrugës, ka përplasur një motorçikliste e cila i ka dalë përpara teksa kjo e fundit ka fluturuar disa metra në ajër duke përfunduar në një pusetë të hapur.

Drejtueja është nxjerrë e gjallë prej aty por janë dashur disa minuta pasi ka qenë tepër e vështirë për personat që kanë ndaluar në vendin e ngjarjes, përfshirë edhe drejtuesin e mjetit që u përfshi në aksident.

Pamjet tregojnë vajzën që drejtonte motorin e cila pas përplasjes bën disa rrotullime në asfalt dhe më pas përfundon në një gropë në anë të rrugës që ishte e hapur dhe shërbente për kanalizime.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco