VIDEO/ Po pozonte me fustanin e nusërisë, nusja përjeton live shpërthimin në Bejrut

VIDEO/ Po pozonte me fustanin e nusërisë, nusja përjeton live shpërthimin në Bejrut

22:59, 05/08/2020

Shpërthimi në Bejrut të Libanit tronditi vendin dhe mbarë botën, teksa la qindra të vdekur e mijëra të plagosur, ndërsa mori përpara çfarë gjeti.

Goditja e ardhur nga shpërthimi është përpjetuar nga qindra mijëra njerëz, por më së shumti nga kjo nuse, video e së cilës është kthyer në virale.

Siç shihet dhe në video, nusja përjeton tmerrin e madh, gjatë setit fotografik të dasmës, ku shfaqet e lumtur dhe e qeshur, por që shpërthimi e shtang dhe i prish çastet më të bukura të jetës.

Në video, të filmuar nga Mahmoud Nakib, nusja më pas ikën nga vendi me të gjithë personat që ndodheshin me të.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco