VIDEO/ Ligështohet nga prezenca e Princit Charles, punonjësi i supermarketit përplaset në tokë

VIDEO/ Ligështohet nga prezenca e Princit Charles, punonjësi i supermarketit përplaset në tokë

23:21, 09/07/2020

Gjatë vizitës së Princit Charles në ambientet e një supermarket në Britani, mediat kanë publikuar pamjet e një incidenti të frikshëm për momentin.

Princi i Uellsit dhe Dukesha vizituan zyrat qendrore të një rrjetit të njohur supermarketesh në Bristol, kur njërit prej punonjësve i ra të fikët dhe u përplas në tokë si pasojë e emocioneve që po përballej me madhërinë e tij.

Punonjësit i moshuar fatmirësisht nuk pësoi dëmtimet të mëdha, por rënia e tij shqetësoi pa masë Princin i cili i qëndroi pranë deri sa u sigurua që nuk ka problem për shëndetin.

Princi Charles dhe bashkëshortja e tij kishin shkuar në ambientet e ASDA për të falenderuar punonjësit për angazhimin e tyre për të shpërndarë ushqime gjatë periudhës më të rrezikshme të pandemisë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco