Ndodh edhe kjo në SHBA/ Prostituta u ofron seks falas policëve, ja si reagojnë ata…

Ndodh edhe kjo në SHBA/ Prostituta u ofron seks falas policëve, ja si reagojnë ata…

14:23, 05/06/2020

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur gjatë një proteste në Teksas, e cila u mbajt në kuadër të valës së protestave që kanë përfshirë mbarë SHBA-në pas vdekjes së afroamerikanit, George Floyd, i cili vdiq teksa një oficer policie i vendosi gjurin mbi qafë.

Një prostitutë e cila mban pseudonimin Phoenix Divina, shihet në një video të bërë virale në rrjet, teksa i propozon policëve që të linin detyrën që t’iu ofronte seks falas.

Në videon e postuar në Tëitter, ajo dëgjohet të thotë:

Unë do bëj seks falas me çdo oficer policie që ikën nga puna sot. Kjo ofertë e mirë është deri në fund të mbrëmjes. Unë kam shumë karta biznesi. Hidhini armët tuaja! Bëhuni një herë qenie njerëzore në jetën tuaj!

Siç shihet në video një prej policëve mbetet i shtangur, ndërsa i thotë se është i martuar.

Ndërsa prostituta vijon duke i thënë se ata i duan vajzat si ajo, madje i akuzon për përdhunime dhe arrestime të tyre.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco