Bebet e sapolindura, me maskë në maternitete

Bebet e sapolindura, me maskë në maternitete

08:12, 29/05/2020

Në të gjithë botën, repartet e maternitetit duhet t'u vendosin mburoja të porsalindurve për t'i mbrojtur ata nga koronavirusi në spital.

Këto foto bërë të enjten tregojnë një nënë dhe foshnjën e saj në Toyota, Japoni, fëmijë i lindur në një pandemi.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco