Si të mos mjaftonte koronavirusi, Italia goditet edhe nga tërmeti

Si të mos mjaftonte koronavirusi, Italia goditet edhe nga tërmeti

09:50, 29/03/2020

Italia është viktima më e madhe e koronavirusit, pasi deri tani raportohet se kanë vdekur mbi 10 mijë njerëz.

Sikur të mos i mjaftonte lufta ndaj koronavirusit, Italia sot është goditur nga një tërmet, çka ka shkaktuar një frikë tjetër te italianët në këto kohë të vështira përa ta.

Tërmeti ka ndodhur para 20 min dhe është 3.9 ballë. Epiqendra ka qene ne veri perendim te Italisë afër kufirit francez

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco