VIDEO/  Brenda një pavioni të Terapisë Intensive COVID-19

VIDEO/ Brenda një pavioni të Terapisë Intensive COVID-19

13:04, 26/03/2020

VIDEO/  Brenda një pavioni të Terapisë Intensive COVID-19

Kjo është ajo që ndodh brenda një pavioni tëTerapisë Intensive për COVID-19 në Korenë e Jugut. Infermieret e veshura me kostume mbrojtëse dhe me sisteme të rënda frymëmarrjeje të lidhura rreth trupit, punojnë me ndërrime çdo dy orë.

Ndiqni kronikën e BBC:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco