VIDEO/ Si u 'shkund' Italia e Jugut nga tërmeti i sotëm

VIDEO/ Si u 'shkund' Italia e Jugut nga tërmeti i sotëm

19:29, 24/02/2020

Italia duket se nuk po gjen paqe. Ndërkohë që vendi është në alarm nga përhapja e koronavirusit, një tërmet 4.6 ballë shkalla rihter goditi jugun e vendit.

Fatmirësisht nuk ka patur të lënduar, ndërkohë që nuk kanë munguar dëmet materiale.

Siç shihet në videot e mëposhtme, marrë nga kamerat e një banese dhe një marketi, lëkundjet e tokës ka qenë të konsiderueshme, ndërsa shihet se si orenditë dhe produktet bien në tokë. /A.R, Syri.net

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco