VIDEO/ Erëra me shpejtësi mbi 100 km/orë, avioni në Londër e ka të pamundur të ulet

VIDEO/ Erëra me shpejtësi mbi 100 km/orë, avioni në Londër e ka të pamundur të ulet

16:08, 16/02/2020

Stuhia Dennis që ka mbërthyer Britaninë e Madhe ka bërë që të anullohet shumë fluturime.

Kjo situatë ka vazhduar edhe gjatë ditës së sotme, me erërat që frynin me shpejtësi mbi 100 kilometra në orë, duke shkaktuar probleme në ulje-ngritjet e avionëve.

Njëjtë i ka ndodhur edhe një aeroplani që donte të aterronte në një pistë të aeroportit Heathrow të Londrës, por e ka patur të pamundur.

Pamjet e mëposhtme tregojnë avionin teksa afrohet në pistë dhe kur duke se është gati të ndalojë, vazhdon sërish fluturimin, derisa në gjetjen e një momenti më të përshtatshëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco