Kërkoi të dashur për Shën Valentin përmes një posteri, mori 2363 ftesa

Kërkoi të dashur për Shën Valentin përmes një posteri, mori 2363 ftesa

10:38, 16/02/2020

Mark Rofe bëri një gjë mjaftë të rrallë për të gjetur të dashur për ditën e Shën Valentinit.

Ai kishte shpenzuar më shumë se 400 euro për të reklamuar veten në një billbord, sipas tij këtë gjë e kishte bërë pasi që e gjithë shoqëria e tij ishin martuar apo fejuar dhe vetëm ai kishte mbetur.

Mirëpo siç duket kjo gjë Markut i ka funksionuar sepse pasi mbaroi ky ‘reklamim’ ai pati gjithësej 2.363 ftesa për ta kaluar ditën e Shën Valentinit me të.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco