FOTO/ Pa tmerrin më sy, shufra e hekurit i shpon xhamin e kamionit, e shpëton timoni

FOTO/ Pa tmerrin më sy, shufra e hekurit i shpon xhamin e kamionit, e shpëton timoni

08:35, 14/02/2020

Një shofer 49 vjeçar pa tmerrin me sy kur një shufër prej çeliku 1.8 metra u u përplas në xhamin e tij, ndërsa po drejtonte kamionin.

Johnnie Loëe kishte qenë duke lëvizur nëpër Michigan kur një shufër çeliku rrëshqiti nga një kamion që po udhëtonte para tij, shkruan Daily Mail.

Z. Loëe, baba i tre fëmijëve, e përshkroi incidentin si një "skenë nga Destinacioni i Fundit".

Imazhet dramatike tregojnë se xhami u shkatërrua plotësisht, dhe e vetmja gjë që e ndau Loëen nga shufra e çelikut ishte timoni.

Z. Loëe i tha Detroit Free Press se ai po udhëtonte me rreth 65 km / orë kur aksidenti ndodhi pasditen e së enjtes 6 shkurt.

'Mund të isha vrarë. Ajo shufër çeliku mund të kishte kaluar menjëherë nëpër zemrën time", tha ai.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco