Pamjet tronditëse kur rrëzohet helikopteri i Bryant, rrotullohet disa herë në ajër dhe …

Pamjet tronditëse kur rrëzohet helikopteri i Bryant, rrotullohet disa herë në ajër dhe …

08:22, 27/01/2020

Ky është mmenti tronditës i rrëzimit të helikopterit, ku ndodhej legjenda e basketbollit, Kobe Bryant, dhe vajza e tij adoleshente, të cilët humbë jetën tragjikisht.

Siç e shihni në video, helikopteri me të cilin ata udhëtonin ka bërë disa rrotullime në ajër dhe më pas është përplasur në tokë, duke shpërthyer në flakë, e duke iu marrë jetën në mënyrë të tmerrshme legjendës Bryant dhe të bijës.

Incidenti i rëndë ndodhi në Kalabasas të Los Anxhelos, ndërkohë që nuk bëhet e ditur, nëse helikopteri ka pasur ndonjë defekt, apo kushte të papërshtatshme moti.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco