VIDEO shokuese/ Adoleshentët festojnë pasi kanë therur për vdekje moshatarin

VIDEO shokuese/ Adoleshentët festojnë pasi kanë therur për vdekje moshatarin

13:34, 18/01/2020

Ky është momenti kur dy adoleshentë festojnë duke goditur grushtat pasi kanë vrarë një 18-vjeçar.

Dy të rinjtë, 17 dhe 18 vjec, vranë me thikë Rambo në zemër një bashkëmoshatar në Londër të Anglisë.

Pamjet janë publikuar në gjyqin ndaj tyre.

Dyshja do marrë dënimin muajin që vjen. Ata pritet të dënohen me burgim të përjetshëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco