‘Shtëpia e tmerreve në Meksikë’: 5-vjeçarja gjendet e lidhur me zinxhir në shtrat

‘Shtëpia e tmerreve në Meksikë’: 5-vjeçarja gjendet e lidhur me zinxhir në shtrat

10:26, 14/01/2020

Një vajzë pesë-vjeçare u gjet e lidhur me zinxhir në një shtrat pasi fqinjët dëgjuan ulërima që vinin nga 'një shtëpi tmerresh ’.

Fëmija, emri i së cilës nuk është zbuluar, u gjet brenda shtëpisë në El Refugio, në qytetin Ciudad Fernandez, në Meksikë, të premten.

Këmba e saj e djathtë raportohet se ishte lidhur me zinxhir pas shtratit metalik dhekrevati ishte duke e mbajtur zinxhirin fiksuar, sipas raportimeve.

Autoritetet meksikane thanë që pranë saj ishte gjetur një vaskë që ajo e përdorte si tualet ndërsa mbeturinat dhe rrobat ishin shpërndarë nëpër dysheme.

Ajo kishte lëndime në këmbën e saj të djathtë të shkaktuara nga zinxhirët por raportohet se ishte e qetë kur shpëtuesit e gjetën.

Marrë nga: www.mirror.co.uk-Përgatiti: Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco