VIDEO/ Ngricat pushtojnë aeroportin, avioni me pasagjerë pëfundon jashtë pistës

VIDEO/ Ngricat pushtojnë aeroportin, avioni me pasagjerë pëfundon jashtë pistës

20:47, 11/11/2019

Moti i acartë me ngrica të mëdha, ka detyruar avionin që po ulej në aeroport të ulte shpejtësinë, por avioni doli nga pista dhe u përfundoi i ndaluar në fushën me borë jashtë pistës.

Pasagjerët përjetuan një panik të jashtëzakonshëm me fluturimin AA4125 nga Piedmont në Çikago, por që në fund përfundoi pa të lënduar. 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco