VIDEO/ E moshuara nuk i trembet përmbytjeve, lëviz me skuterin e saj përmes ujit

VIDEO/ E moshuara nuk i trembet përmbytjeve, lëviz me skuterin e saj përmes ujit

17:24, 08/11/2019

Video është bërë virale në mediat sociale, ku një grua e moshuar ishte duke drejtuar skuterin e saj përmes përmbytjeve të mëdha në Sheffield.

Stephanie Jubb, 25 vjeç, i tha agjencisë së lajmeve të PA në Britani, se ajo kapi momentin rastësisht, ndërsa ishte duke filmuar rrugën e përmbytur, sipas CNN. 

"Gruaja sapo filloi të voziste dhe ne po thonim" ajo nuk do ta bëjë këtë, ajo nuk do ta bëjë atë "dhe më pas ajo vetëm vazhdoi," i tha Jubb para PA.

"Ajo as nuk i ngriti këmbët lart."

Sipas Jubb, gruaja e moshuar u kthye përsëri mes rrugëve të përmbytura me skuterin e saj, pas një udhëtimi nëpër dyqane.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco