I dënuar së kishte abuzuar me foshnjën gjashtë muajsh, gjendet i vdekur në burg pedofili

I dënuar së kishte abuzuar me foshnjën gjashtë muajsh, gjendet i vdekur në burg pedofili

08:21, 08/11/2019

Një pedofil që ishte dënuar me 17 vite burg pasi kishte abuzuar foshnja gjashtë muajsh dhe fëmijë të vegjël, është gjetur i vdekur në burg.

Xhared Peri u gjet i vdekur më 3 nëntor teksa kryente dënimin në burgun Brixhend të Uellsit.

Ai kishte pranuar fajin për disa dhunime, djemsh dhe vajzash, disa më pak se gjashtë muaj, dhe më pas ishte përpjekur të kryente vetëvrasje.

Abuzimet u mësuan nga policia kur Peri shkoi vetë në polici dhe tregoi se çfarë kishte bërë.

Ai rrëfeu se ishte rritur në një mjedis të ashpër fetar. Kishte nisur të shihte pornografi që në moshë të re dhe më pas kishte krijuar varësi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco