FOTO-VIDEO/ Përleshje të përgjakshme gjatë dasmës, katër persona në spital

FOTO-VIDEO/ Përleshje të përgjakshme gjatë dasmës, katër persona në spital

18:06, 15/10/2019

Një momenti tronditës është publikuar nga një përleshje e dhunshme, e cila shpërtheu gjatë një dasme në një hotel, duke lënë katër persona të plagosur, të cilët përfunduan në spital.

Përplasjet ndodhi në Ramada Park Hall në Wolverhampton menjëherë pas orës 9.30 pasdite të shtunën e 12 Tetorit, sipas Dailymail. 

Pamjet e regjistruara nga të pranishmit, tregojnë se burrat po ndesheshin dhe shkelmonin njëri-tjetrin, ndërsa njerëzit përpiqen t'i ndanin përpara se të përfundonin në përleshje. 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco