FOTO/ Pasuesi i El Çapos ç’njerëzor, nuk kursen as shtatzënat! 10 mln $ ofron SHBA

FOTO/ Pasuesi i El Çapos ç’njerëzor, nuk kursen as shtatzënat! 10 mln $ ofron SHBA

17:18, 14/10/2019

Nemesio Servantes i njohur si El Menço është bosi më i ri i drogës në Meksikë, i cili ka hapur një luftë mizore kundër karteleve rivale, duke mos kursyer as gratë shtatzëna.

El Menço është në krye të më të kërkuarve nga SHBA, e cila ofron 10 milionë dollarë për kokën e tij.

Ekspertët deklarojnë se lufta mes bandave, po sjellë një numër shumë të lartë femrash të vdekura.

“Prerje kokash, tretje trupash në acid, ekzekutime në publik, shkulje zemre, vrasje e grave dhe fëmijëve. Të gjitha ndodhin pothuajse çdo ditë. El Çapo ishte i dhunshëm, kur El Menço po e çon në tjetër nivel”, thonë zyrtarët në vend. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco