Kryebashkiaku gjendet i vetëvarur në tualetin e shtëpisë

Kryebashkiaku gjendet i vetëvarur në tualetin e shtëpisë

14:07, 22/09/2019
A+ Aa A-

Kryebashkiaku i Casale di Scodosia, një qytet i vogël në provincën e Padova, Stefano Farinazzo është gjetur i vdekur.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e djeshëm. Sipas mediave italiane 48-vjeçari u gjet i varur në tualetin e shtëpisë së tij. Farinazzo është gjetur nga e ëma.

Sipas të dhënave paraprake 48-vjeçari ishte duke kaluar një krizë të fortë psikologjike, pas ndarjes nga e shoqja.

Stefano Farinazzo ishte babai i dy fëmijëve dhe këtë vit ai ishte rizgjedhur në udhëheqjen e provincës Casale di Scodosia, të Padovës.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco