Gjendet e vdekur ylli i filmave porno, vajza e një agjenti të CIA-s

Gjendet e vdekur ylli i filmave porno, vajza e një agjenti të CIA-s

08:38, 19/09/2019

Ka vdekur në moshën 43-vjeçare ylli i filmave porno Jessica Jaymes. Sipas asaj që raportojnë mediat ndërkombëtare ajo është gjetur e vdekur në banesën e saj, ndërsa dyshohet se shkak të jetë bërë një arrest kardiak.

“NjĂ« shoqe shkoi tĂ« kontrollonte XhesikĂ«n pasditen e sĂ« martĂ«s nĂ« shtĂ«pinĂ« e saj nĂ« San Fernando Valley, sepse nuk kishte dĂ«gjuar prej saj pĂ«r njĂ« kohĂ« tĂ« gjatĂ«. Kur ajo mbĂ«rriti nĂ« shtĂ«pinĂ« Jaymes, ajo e ka gjetur atĂ« pa ndenja dhe pa shenja jete’’.

Teksa ambulanca ka mbërritur në shtëpinë e aktores, ata e kanë shpallur atë të vdekur, dhe hetimet për shkaqet vijojn ende.

Jessika ka nisur punën e saj si aktore e filmave porno në vitin 2002 kur ishte 26 vjeç. Ajo bëri kalimin e saj të madh në 2004 kur Hustlenënshkroi një kontratë me të.

Ajo vazhdoi të shfaqej në mbi 200 filma të rritur dhe më pas kishte dhe faqen e saj online me përmbajtje pornografike. Ajo që është edhe më interesante në jetën e 43-vjeçares është se babai i saj dyshohet se ka qenë një agjent i CIA, ndërsa vetë Jessica pas diplomimit ka punuar për tre vite si mësuese.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco