Vajza u vjedh para prindĂ«rve, paguan 2 persona qĂ« t’i vrasĂ«...

Vajza u vjedh para prindĂ«rve, paguan 2 persona qĂ« t’i vrasĂ«...

08:46, 17/09/2019

Një adoleshente në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka shokuar me veprimin e saj.

Vajza 17-vjeçare Alice Michelle Hatcher, ka tentuar të vrasë prindërit e saj në Florida.

Vajza akuzohet se ka vjedhur 1.400 dollarë nga prindërit e saj Michael dhe Tammy.

Ajo, fillimisht vodhi kartën e tyre bankare dhe tërhoqi 500 dollarë, 100 prej të cilave i shpenzoi për kokainë, ndërsa 400 ia dha një mikut të saj për të vrarë prindërit.

17-vjeçarja ishte pĂ«rpjekur dy herĂ« tĂ« punĂ«sojĂ« dikĂ« pĂ«r t’i vrarĂ« ata ku pasi shoku i saj nuk pranoi ajo pagoi njĂ« person tjetĂ«r me 900 dollarĂ«.

Rasti u raportua në polici nga një i ri, i cili tha se Alice i kishte dhënë një shoku të tij para për të gjetur dikë për të kryer vrasjen.

Sipas The Indenpedent, vajza ndodhet në paraburgim dhe pritet të dalë për gjykim më 3 tetor të këtij viti.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco