Fenomen i rrallë natyror, ‘një mal’ me bletë në të pasmet e të riut

Fenomen i rrallë natyror, ‘një mal’ me bletë në të pasmet e të riut

21:05, 24/08/2019

I riu 25-vjeçar nga India është përballur me një fenomen të pazakontë, teksa zbuloi se në prapanicën e tij, mbi xhinse ishin lëshuar "një mal" me bletë.

Ai po udhëtonte drejt një garazhi kur mbretëresha kishte fluturuar mbi xhinset e tij dhe më pas të gjithë bletët e tjera pas duke bërë një koshere në prapanicën e tij.

Pamjet e pazakonta janë filmuar me 20 gusht, teksa i riu dhe miqtë e tij ishin në Nagaland, në veri-lindje të Indisë.

Më pas një shok i tij arrin të rrëmbejë mbretëreshën dhe ta fusë në një enë dhe pas sa fluturuan të gjitha bletët e tjera.

Pasi shpëtoi nga bletët, 25-vjeçari tregon se u mbyll në makinë nga frika se mos ktheheshin sërish dhe e sulmonin.

Personi që regjistroi videon tha: 'Ne ishim rrugës për në një garazh kur Mbretëresha e tyre erdhi duke fluturuar drejt meje për të pushuar përfundimisht në pjesën e prapme të shokut. Ne u argëtuan dhe patëm fatin të kapim fenomenin e rrallë natyror'.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco