Gruaja do divorcin sepse e ka burrin shumë të mirë

Gruaja do divorcin sepse e ka burrin shumë të mirë

21:08, 23/08/2019

Një grua nga Emiratet e Bashkuara Arabe ka kërkuar divorcin, ndërsa aryeja është disi e çuditshme. Ajo thotë se e ka kërkuar këtë gjë  për vetë faktin se burri i saj tregon “dashuri të tepruar” dhe e ndihmon atë në punët e shtëpisë.

Gruaja në fjalë, ka treguar para gjykatës së bashkëshorti  nuk i ka bërtitur asnjëhere, por ka treguar gjithmonë sjellje të mirë. Më tej, ajo thotë se është e “etur të bëjë një ditë sherr”, por këtë karakteristikë nuk e ka gjetur kurrë te burri edhe pse kishin një vit martesë.

“Jam e etur për një ditë me sherr, por kjo është e pamundur me burrin tim romantik, i cili gjithmonë më fal dhe më mbush me dhurata” ka deklaruar gruaja, e cila duket se është mërzitur tepër nga jeta e “luksit”. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco