VIDEO/ Mos e humbisini, i rrëzoi motoçikletën me veturë, shikoni çfarë rrahje mes shoferëve

VIDEO/ Mos e humbisini, i rrëzoi motoçikletën me veturë, shikoni çfarë rrahje mes shoferëve

08:41, 20/08/2019

Ky është momenti shokues kur një shofer goditi një motoçiklist me një çekiç gjatë një rrahje në rrugë.

Ngjarja ka ndodhur një Londër, dhe është kapur nga kamerat e sigurisë si dhe nga kalimtarët.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco