VIDEO/ Plas grushti në mes të plazhit, publikohen pamjet e rënda

VIDEO/ Plas grushti në mes të plazhit, publikohen pamjet e rënda

10:58, 21/07/2019

Një sherr masiv ka ndodhur në një plazh të Barcelonës.

Në konflikt u përfshinë dy grupe, njëri nga Britania dhe tjetri vendas.

Pamjet janë të rënda dhe trgojnë momentin kur ata zihen ashpër me njëri-tjetrin.

Pushuesit tjerë kanë mbledhur sendet e tyre duke u larguar, ndërsa fëmijët u tmerruan nga skena që panë.

Nuk munguan as shufrat e hekurit në sherr.

Plas grushti në mes të plazhit, publikohen pamjet e rënda on Vidnews.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco