Angli: Shpallet në kërkim burri veshur me kostum të zi

Angli: Shpallet në kërkim burri veshur me kostum të zi

13:14, 15/07/2019

Policia ka nisur një kërkimin për 'njeriun e tmerrshëm' në një ‘'kostum gjimnasti të zi' i cili ka sulmuar një grua natën vonë.

Viktima, në të 20-at, po ecte në një korsi të vogël në Claverham, Somerset, kur njeriu kërceu jashtë dhe u drejtua drejt saj.

Më pas ajo e shtyu njeriun misterioz dhe bërtiti fort duke e detyruar atë të largohej.

Gruaja tha se ishte "shumë e prekur" nga incidenti dhe dëshiron t'i paralajmërojë të tjerët të kenë kujdes kështu që fajtori të mund të kapet para se të ndodhë përsëri.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco