PAMJE TË RËNDA/ Goditet me thikë në stomak, por qëndron në këmbë dhe...

PAMJE TË RËNDA/ Goditet me thikë në stomak, por qëndron në këmbë dhe...

22:55, 14/07/2019

Një video e frikshme po qarkullon së fundmi në rrjet.

Pamjet, e marra nga kamerat e sigurisë në një parking, tregojnë një burrë me thikë në dorë i cili qëllon dikë në stomak.

Por ndërkohë që sulmuesi heq thikën, personi i plagosur nuk reagon fare.

Sjellja e tij ka shokuar pasi vazhdon të qëndrojë në këmbë e të lëvizë sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

Më pas ai shihet duke u larguar me gjakun që i rridhte nga plaga.

Sipas Daily Mail, ngjarja mendohet të ketë ndodhur në Rusi më 29 qershor të këtij viti.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco