Shokohet 24-vjeçarja greke: E sheh veten në internet si yll të pornografisë

Shokohet 24-vjeçarja greke: E sheh veten në internet si yll të pornografisë

14:35, 17/06/2019

Një tronditje të jashtëzakonshme ka pësuar një 24-vjeçare , banore e qytetit Volos në Greqi, kur ka parë në internet një video dashurie të saj me një 21-vjeçar. Video ku ata dashuroheshin ishte publikuar në internet dhe ishte përhapur me shpejtësi.

24-vjeçarja pa vonuar bëri një ankesë në Polici.

I riu, i cili e kishte publikuar materialin pornografik, u zbulua cili ishte dhe e pranoi veprimin e tij, por nuk u arrestua. Dosja me akuzën për shkelje të privatësisë ndodhet në Prokurorinë e Volos.

Në këtë çështje është përfshirë edhe një bashkëpuntor i 21-vje1#arit, që dyshohet se ka filmuar fshehurazi marrëdhënien e çiftit dhe tashmë ai është duke u marrë në pyetje./SYRI.NET

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco