VIDEO/ E frikshme nga Gjermania, shihni çfarë bie nga qielli! A po vjen fundi i botës?

VIDEO/ E frikshme nga Gjermania, shihni çfarë bie nga qielli! A po vjen fundi i botës?

16:40, 11/06/2019

Moti i pazakontë ka kapluar Gjermaninë. Breshëri i një diametri aspak të zakontë ka frikësuar banorët e Mynih ditën e djeshme.

Breshëri i madh ka përfshirë në mënyrë të veçantë zonën e Mynihut, ku intensiteti dhe madhësia e breshrit ka qenë pothuajse sa një kajsi.

Si pasojë shumë persona janë plagosur dhe shumë makina, çati shtëpish janë dëmtuar rëndë.

Ndërsa në Berlin janë ndarë në rrjetet sociale video, që tregojnë rrufe të mëdha në qiell.

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco