VIDEO/ Dallas, vinçi bie mbi pallate, 1 i vdekur, 6 të plagosur

VIDEO/ Dallas, vinçi bie mbi pallate, 1 i vdekur, 6 të plagosur

11:07, 10/06/2019

Një person ka vdekur dhe gjashtë janë plagosur pasi nëj vinç ra mbi një kompleks pallatesh në Dallas.

Vinçi shihet në video sesi lëkundet para mbrapa para se të bjerë, bianca harper – kelly ishte duke shkuar në kompleksin e pallateve për të lënë fëmijën tek dadoja. Ajo tha se po bërtiste ndërsa përpiqej të ndihmonte njerëzit.


 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco