FOTO/ Nuk i kushtoi rëndësi pickimit, për pak i presin gishtin

FOTO/ Nuk i kushtoi rëndësi pickimit, për pak i presin gishtin

10:52, 05/06/2019

Gishti i një djaloshi të ri thuhet se u enjt si një patëllxhan pasi ai u kafshua nga një gjarpër i vogël.

Austin McGee u sulmua nga ky zvarranik kur po punonte në disa pyje në Franklin, Tennessee, SHBA.

Austin tha se ndjeu një pickim të ndjeshëm, por nuk e pa gjarprin dhe nuk i kushtoi rëndësinë e duhur kësaj ngjarje por vuri re se në vetëm pak ditë gishti i tij ndryshoi ngjyrë dukshëm dhe madje edhe enjtje, shkruan Mirror.

‘Mendova se bëhej fjalë vetëm për një pickim të zakonshëm mbase nga një insekt, ndaj nuk i kushtova rëndësi’, tregon i riu./F.H/SYRI.NET

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco