FOTO/ Pamje apokaliptike, një ‘vrimë e zezë’ në qiellin londinez

FOTO/ Pamje apokaliptike, një ‘vrimë e zezë’ në qiellin londinez

10:12, 05/06/2019

Londinezët kanë mbetur jo pak të habitur kur një "vrimë të zezë" misterioze u shfaq në qiell mbi kryeqytet.

Fotot e pabesueshme të shpërndara në internet tregojnë qiellin e errët mbi shtëpitë e tyre dhe jo pa të drejtë shumë londinezë kanë mbetur të shokuar nga pamjet e frikshme.

Shfaqja e çuditshme meteorologjike nuk është një vrimë e zezë, por janë retë Asperita, sipas zyrës së Meterologjike, shkruan sot DailyMail.

Këto re të e errëta dhe të frikshme janë tipike në Angli dhe ky fenomen zakonisht ndodh pas stuhive./F.H/SYRI.NET

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco