VIDEO/ Avioni përplaset në çatinë e një shtëpie, nuk ka të lënduar

VIDEO/ Avioni përplaset në çatinë e një shtëpie, nuk ka të lënduar

08:55, 05/06/2019

Një avion i vogël fluturues u rrëzua në çatinë e një shtëpie të Konektikatit të martën mbrëma.

Sipas policisë në Danbury, avioni u rrëzua rreth orës 6 të mëngjesit. dhe u përplas në çatinë e një shtëpie në Avenue Golden Hill.

Zyrtarët thonë se nuk kishte lëndime megjithatë, piloti u dërgua në spitalin lokal duke marrë kështu masa paraprake, shkruan CBS New York.

Kryebashkiaku i Danbury Mark Boughton shkoi në vendin e ngjarjes ku avioni i rrënuar shpërtheu në shtëpinë dykatëshe.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco