VIDEO/ Gambia: parajsë seksi në Afrikën Perëndimore

VIDEO/ Gambia: parajsë seksi në Afrikën Perëndimore

15:01, 23/05/2019

Gambia është një qytet në Afrikën Perëndimore i cili është shndërruar në një parajsë të vërtetë seksi për pensionistet britanike të cilat zhvendosen atje për të jetuar dhe krijojnë lidhje me djem të rinj afrikanë sa gjysma ose edhe më të vegjël se mosha e tyre.

Një turiste e rastit e cila u gjend atje së bashku me bashkëshortin u shpreh he u ndodh e habitur kur pa aq shumë gra britanike në moshë të cilat jetonin, putheshin dhe gëzonin me të dashurit e tyre afrikanë të rinj në moshë.

Sigurisht që këto lidhje me djemtë e rinj afrikanë vijnë kundrejt ndonjë pagese të vogël apo edhe kundrejt dhuratave në aksesorë që këto gra iu bëjnë atyre.

Më poshtë një seri fotosh dhe video nga Gambia:

Marrë nga: thesun.co.uk- Përgatiti F.H, SYRI.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco