Ia mori shokut për xhiro, i riu shkatërron Ferrarin 600 mijë paund-esh

Ia mori shokut për xhiro, i riu shkatërron Ferrarin 600 mijë paund-esh

06:54, 21/05/2019

Një aksident i pazakontë ka ndodhur dhe ka marrë vëmendjen e mediave botërore.

Një i ri ka përplasur një Ferrari me vlerë 600 mijë pound.

I riu i njohur si Jin, pasi ka marrë drejtimin e automjetit, e ka përplasur atë anash rrugës.

Jin humbi kontrollin e automjetit, teksa po parakalonte një veturë në rrugët e qytetit Tongli në provincën kineze Jiangsu.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco