VIDEO/ E frikëshme, ledhaton luanin, por kafshimi i tij ishte i menjëhershëm

VIDEO/ E frikëshme, ledhaton luanin, por kafshimi i tij ishte i menjëhershëm

09:31, 21/04/2019

Gati 300 mijë veta e kanë shikuar videon në të cilën një burrë e ledhaton një luan.

“Nëse më kafshon, të kafshoj edhe unë”, thotë burri në video, deri sa bisha shqetësohet dhe e kafshon njeriun në dorë.

Ai ka mundur të largojë dorën që kafsha të mos ia kafshojë të tërën, ndërsa bashkëshortja e tronditur e cila ka dashur ta xhirojë takimin e tyre të afërt, nuk e ka fikur kamerën as kur luani e ka shqyer dhe ka filluar të bërtase e ta thërrasë bashkëshortin.

Videoja thuhet se këto ditë është krijuar në Afrikë të Jugut, ndërsa burrin e kanë quajtur një idiot të vërtetë.

Shikoni  pamjet

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco