VIDEO/ Djali mbipeshë hidhet në pishinë, shikoni çfarë ndodh

VIDEO/ Djali mbipeshë hidhet në pishinë, shikoni çfarë ndodh

01:47, 12/04/2019

Djali në video duket që është pak si shumë topolak dhe në hedhjen e tij në pishinë ai ka shkaktuar një “tërmet të vogël antropogjen”.

Uji është ngritur në ajër dhe askush s’ka guxuar t’i bashkohet në pishinë djalit. Kjo video është shpërndarë masivisht në rrjetet sociale dhe komentet kanë qenë të pafundme.

Ja pamjet qesharake: 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco