Aksidenti/ 70 të vdekur nga përplasja e dy autobusëve në Gana

Aksidenti/ 70 të vdekur nga përplasja e dy autobusëve në Gana

13:47, 22/03/2019

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e së premtes në Gana, ku deri tani janë konfirmuar 70 persona të vdekur.

Ngjarja tragjike ka ndodhur në Kintampo të Ganës, ku dy autobusë janë përplasur me njëri-tjetrin dhe më pas në njërin prej tyre kanë shpërthyer flakët.

Rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti janë ende të paqarta.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco