FOTO/ Sulmi me armë në Holandë, identifikohet autori

FOTO/ Sulmi me armë në Holandë, identifikohet autori

14:36, 18/03/2019

Policia holandeze ka identifikuar autorin e dyshuar të sulmit me armë në një tramvaj në Holandë.

Ai është një shtetas turk 37 vjeçar dhe ndodhet në arrati.

Policia u bëri thirrje qytetarëve ti mbajnë sytë hapur dhe të raportojnë nëse e shohin.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment