VIDEO/ Aksidenti masiv, përplasen 100 automjete, humbin jetën 2 persona

VIDEO/ Aksidenti masiv, përplasen 100 automjete, humbin jetën 2 persona

14:18, 11/02/2019

Të paktën dy persona kanë humbur jetën dhe mbi 50 tjerë janë lënduar në një aksident masiv në Kinë.

Në aksidentin u përfshirë mbi 100 vetura, dhe drejtues mjetesh.

E gjitha ndodhi pasi rrugët ishin të mbuluara nga bora dhe akulli, ç’ka ka bërë që përmasat e aksidentit të jenë të frikshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco