‘Fëmija i Spanjës’, ja çfarë po ndodh hap pas hapi

‘Fëmija i Spanjës’, ja çfarë po ndodh hap pas hapi

21:21, 24/01/2019

Prej 11 ditësh ka nisur misioni i nxjerrjes së një fëmijë 2 vjeçar nga një pus që ka rënë teksa po luante në Spanjë.

Julen ndodhet rreth 70 metra nën tokë dhe akoma nuk dihet nëse është gjallë apo jo.

Lajmi i fundit nga Malaga vjen që ekipet e emergjencës po punojnë intesivisht edhe se është natë, për të bërë të mundur nxjerrjen e tij.

Akoma nuk ka asnjë informacion nëse ai është gjallë apo jo.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco